PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 455
ocen
7,5 10 1 53455
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

Świąteczny film

ocenił(a) film na 8

Od jakiegoś czasu film ten emitują różne telewizje w Święta Bożego Narodzenia. Tym razem można go obejrzec na TVP2 w Wigilię o 21.20

ocenił(a) film na 10
faustynia

tak - właśnie oglądam ;) mimo że widziałam już nie raz to tak bardzo lubię ten film że znowu włączyłąm ;P

ocenił(a) film na 10
espesa

uwielbiam ten film:) wiele razy widziałem ale z przyjemnością oglądam go też dziś

ocenił(a) film na 10
Edmond__Dantes

patrząc na Twoje zdjęcie profilowe domyślam się że uwielbiasz ten film ;)
Wesołych Świąt!! :)

ocenił(a) film na 10
espesa

hehe no nie da się ukryć;) również wesołych świąt i wielu pozytywnych wrażeń w związku z oglądaniem filmów w nowym roku;)

ocenił(a) film na 10
Edmond__Dantes

dziękuję bardzo i wzajemnie ;)
:)

ocenił(a) film na 8
espesa

"I od nowa Polska Ludowa"- tym razem film w TVP1 22 grudnia o 20.20 !

ocenił(a) film na 8
faustynia

Poprawka w dacie 20 grudnia 2013 roku.

ocenił(a) film na 10
faustynia

stały repertuar na świeta .... - nie wiem kiedy doczekamy się jakiejś niespodzianki. Sprawdzanie programu tv na święta polega już nie na tym co puszczą, tylko w jakiej kolejności :P ale cóż robić.... - obejrzę hrabiego po raz enty ;)

ocenił(a) film na 8
faustynia

Można go obejrzeć tuż przed świętami, tj. dziś 20.12.2013 roku na TVP 1. Początek projekcji o 20.20. Z przyjemnością sobie go przypomnę.

ocenił(a) film na 8
Peter2013

Film o ile mam dobrze ustawiony zegarek na dekoderze zaczął się o 20.28.Zazwyczaj jest tak,że na jedne i drugie święta powtarzane w tv są te same filmy.
Oglądając go zastanawiałam się po kilku minutach, dlaczego nie było reklamy-Odpowiedź była prosta to telewizja publiczna.
Poza tym przyznajcie sami,że oglądanie JC w stylowych ubraniach z epoki było wyśmienite....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones