PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 450
ocen
7,5 10 1 53450
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

Ma w sobie to cos, wszytko jest po układane w nim. Jak leci w tv zawsze go oglądam bo jest extra. aha i ta polka to fajna dupeczka ;D

ocenił(a) film na 10
ameryka1

Skąd wogóle możesz wiedzieć czy to jest najlepsza ekranizacja, skoro zapewne nie czytałeś/aś ksiązki. Wnioskuję to po "wszystko jest poukładane w nim", fabuła zotała zmieniona nazwiska też, wiele postaci zlikwidowano. Z książką ten film ma wspólny praktycznie rzecz biorąc tylko tytuł.Osoby które nie czytają książek nie powinny wypowiadać się na temat ekranizacji. ...tyle na ten temat

ocenił(a) film na 10
Jus_tynaa_a

ej dobra bez spin xD chodziło mi w porównaniu ze wszystkimi innymi ekranizacjami jakie widziałem;P

użytkownik usunięty
ameryka1

Dla mnie również , w porównaniu z innymi ekranizacjami . Można to było nakręcic lepiej . Ale może jeszcze to zrobią .
No i mały smaczek w filmie w postaci Dagmary Domińczyk , prawie nie znana u nas Polska Aktorka w Hollywood .

Ludzie, może obejrzałam go za wcześnie po książce, ale jest beznadziejny, jedynym pozytywem jest dobrze dobrany Monte Christo...tytuł nie powinien się wiązać z książką:/

ocenił(a) film na 6
ameryka1

Jestem świeżo po lekturze i muszę przyznać, że ten film to profanacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones