PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 463
oceny
7,5 10 1 53463
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

Dobry

ocenił(a) film na 9

Jak na dzisiejsze czasy i filmy jakie się kręci jest zupełnie dobrą adaptacją książki.

ocenił(a) film na 9
kubus_19

książki nie czytałam, tzw. adaptacji oglądałam mnóstwo i powiem szczerze, że film był świetny, na aktorów patrzyłam z przyjemnością nie tak jak w innych ekranizacjach (wiem to bardzo powierzchowne), gra aktorska całkiem całkiem, a jako wielka fanka filmów kostiumowych nie mogę dać mniej niż 9/10
dawno nie oglądałam filmu z taką przyjemnością

ocenił(a) film na 8
kubus_19

też uważam, że film jest świetny, idealny na święta - trochę idealistyczny, z największym z możliwych happy endów, ale pięknie poprowadzony, każda ukazana scena ma jakiś sens, fabuła idealnie się łączy w spójną całość - dla mnie bomba! No i ten Jim...^^:d

ocenił(a) film na 3
kubus_19

Jak ja uwielbiam takie wypowiedzi. Co to znaczy "jak na filmy jakie się dzisiaj kręci". Dzisiaj kręci się ekranizacje znacznie lepsze niż ten holiłódzki, cukierkowy filmik, schematyczny i z kiepskim scenariuszem. A ile tych dzisiejszych filmów tudzież ekranizacji widziałeś, jeśli można wiedzieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones