PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 450
ocen
7,5 10 1 53450
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

Filmowe ekranizacje.

ocenił(a) film na 5

Co sądzicie o ekranizacjach Hrabiego?Na razie widziałam serial z Depardieu,z roku 2002 i z Chamberlainem oraz serial z Weberem(1979).A pro po serialu z 1979r.Można go znaleźć na filmwebie jako serial z 1980r lub wpisać w wyszukiwarce Carla Romanelli,
która grała Mercedes.Na jej stronie jest podany serial.Ktoś wie gdzie można zobaczyć pozostałe ekranizację?Szukam zwłaszcza tej z Jean Marais.Czekam na opinię.

wazka16

Ja jak dotąd oglądałam trzy wersje: G**** z 2002 :P, film z Chamberlainem i serial z Depardieu...
Żadna mi się nie podobała :P
no... ale nie tracę nadziei że ktoś w końcu nakręci (albo nakręcił) idealną wersję :)
Też chciałabym wiedzieć gdzie można obejrzeć inne ekranizacje, więc jeśli ktoś ma linki to również bym prosiła...

ocenił(a) film na 5
Eithne_Whelan

Ten serial z 1979r można obejrzeć na YouTubie,ale po francusku..Plusem tego serialu jest pojawienie się postaci,których zabrakło w innych wersjach.Natomiast film z Jean Marais jest też na YT z rosyjskim dub.Po za tym można go ściągnąć z netu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones