PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 450
ocen
7,5 10 1 53450
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

taki sobie :/

ocenił(a) film na 6

Porządny film spod znaku płaszcza i szpady ale trochę za mało wybuchów i widowiskowych walk. Czytałem książkę i muszę powiedzieć, że na szczęście autorzy pozbyli się paru zupełnie niepotrzebnych wątków. Spodobało mi się wywalenie niepotrzebnych postaci, które tylko sztucznie wydłużały książkę jak np. Caderousse albo młody Morrel. No i na szczęście uproszczono motyw zemsty, bo chwilami ciężko się było połapać w książce o co w ogóle temu Hrabiemu biega. A tak, raz dwa w ciągu jednego wieczora załatwił wszystkich i po problemie, bez podchodów i głupawych przebieranek. No ale głupoty ciężko uniknąć, więc nie wiem po co ten śmieszny ksiądz uczył Edmunda tej całej encyklopedycznej wiedzy jak i tak najbardziej przydała mu się w życiu szermierka jak dla mnie całkiem niepotrzebne marnowanie taśmy filmowej. Można było zamiast tego np nagrać dodatkowe sceny jak Dantes żegluje z Luigim Vampą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones