PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37697}

Hrabia Monte Christo

Le comte de Monte Cristo
7,8 5 991
ocen
7,8 10 1 5991
Hrabia Monte Christo
powrót do forum serialu Hrabia Monte Christo

Serail jest swietny, i wiele osób by go kupiło na DVD, ale dziwie się tez ze nikt nie zrobił ripów z naszej polskiej TVP1 serial był kilka razy nadawany wystarczyło nagrac i udostępnic. A wogóle to dlaczego nikt nie zrobi napisów do tego serialu, ja ni w ząb nie znam francuskiego, gdyby mówili po angielsku, abo angielskie napisy były, ale nie ma NIC ;/ Tłumaczy się tyle napisów do takich szmirnych filmow i seriali a do tego kultowego nikt nie chce szkoda ;/;/;/;/

The_Gentle_Barbarian

Zgadzam sie! Czy ktokolwiek wie gdzie mozna zdobyc ten film i czy ktos ma jakiekolwiek napisy obojetnie w jakim jezyku?

ocenił(a) serial na 9
legion666

Na napisy.info są w języku angielskim napisy.Film jest na www.torrenty.org ale trzeba się zarejestrować.Film jest także na stronach emule. polskich dvd ripów niema niestety a film nie był z tego co wiem wydany w Polsce.Napisów polskich też nie ma ale miejmy nadzieję,że ktoś przetłumavczy:^) PZDR

ocenił(a) serial na 10
The_Gentle_Barbarian

Są napisy angielskie. Możesz przetłumaczyć. A film można kupić ale za granicą i bez polskich napisów.

http://cgi.ebay.com/New-DVD-COUNT-OF-MONTE-CRISTO-DEPARDIEU-GERARD_W0QQitemZ3500 18327067QQihZ022QQcategoryZ617QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQtrksidZp1638.m118.l1247QQ cmdZViewItem

The_Gentle_Barbarian

tutaj masz linki do tego serialu z angielskimi napisami
http://peb.pl/seriale/484711-rapidshare-hrabia-monte-christo-le-comte.html

ocenił(a) serial na 10
Cycero

Dzieki Cycero za linki :) nie mogłam znaleść serialu :)
co do polskich napisów... jestem w trakcie tłumaczenia :) raczej super nie będą, zwłaszcza że tłumaczę z angieskich dodanych razem z serialem. Z tego co znalazłam raczej nie ma innej kopii napisów ang. a te są lekko niekompletne. Dletego moje tłumaczenie raczej też takie będzie, bo francuskiego na tyle nie znam, żeby tłumaczyć ze słuchu :/ NA razie gotowa jest pierwsza płyta. Jestem w polowie drugiej, niestety mam na głowie maturę...
Napisy wraz z serialem będą dostępne na chomiku ciri134 :)

ocenił(a) serial na 10
ciri134

Jakby co, mogę pomóc. Mam przetłumaczoną 1 część i 25 minut drugiej. Nie najlepsze to tłumaczenie, ale zawsze... :). Również mam maturę na głowie, ale jakby co to w maju - czerwcu mogę przetłumaczyć którąś część jak potrzeba.

ocenił(a) serial na 10
ja27

będę wdzięczna za pomoc :) jak chcesz mozesz przeslac mi tlumaczenia na meila ciri134@wp.pl... szczerze mówiąc jest kilka miejsc kiedy nie wiem vzy dobrze zlapałam sens :) może to mi rozjaśni trochę :) do maja sądzę że zdążę przetłumaczyc ale drugie tłumaczenie i tak się przyda :)

ocenił(a) serial na 9
The_Gentle_Barbarian

Serial znajduje się na chomiku DrLubicz. Wgrane są napisy w języku angielskim - póki co w języku polskim nie ma.

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
saunasolution

To dziwne bo kiedyś leciał ten film TV i to z polskim lektorem :) KIEDY PUSZCZĄ JESZCZE RAZ ??????????

ocenił(a) serial na 10
KUBATRIX

TVP puszczało ten serial więc na pewno ma go w swoich zbiorach, leciał na antenie TVP około 10lat temu i miał wtedy jedną z najlepszych oglądalności, leciał chyba w niedziele o 20.00. Ale nie mam pojęcia czemu puścili go tylko raz.

ocenił(a) serial na 10
KUBATRIX

NA STRONIE TVP można wysłać prośbę o ponowną emisję tego serialu:

http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

czym więcej osób napisze tym większa szansa, że ktoś zareaguje.

polo_2

dzięki za link! wysłałam prośbę, może poskutkuje :)

ocenił(a) serial na 10
polo_2

tez się dołącze do prosb o powtórke :D

ocenił(a) serial na 8
The_Gentle_Barbarian

Widać prośby poskutkowały. TVP2 wyemituje pierwszy z ośmiu odcinków serialu w sobotę - 8.I.2010r. o 12:55.

ocenił(a) serial na 10
Brudny_Harry

huuuuuuuuuuuuurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

Brudny_Harry

Coś nie tak z tym serialem. Właśnie oglądam i jest jakiś strasznie skrócony...

dyferencjal

na tvp leci pewnie w 6 odcinkach zamiast w 4. fabula bedzie ta sama.
jak ktos chce obejrzec to polecam na chomiku poszukac, sa wersje dvdrip z polskimi napisami

ocenił(a) serial na 10
mariuszl2

no nie wierze w to co zrobiło TVP, nie dość że na mają prośbę wysłaną poprzez załączony przeze mnie link odpowiedzieli na maila niemal natychmiast, odpowiedzieli że przekażą moją prośbę. Myślałem, że to zwykłe zbywanie, a tu nagle emisja tego serialu w TVP2; może godzina nie najlepsza, ale ważne, że słuchają czasami prośby widzów. Dobrze, że sasza106 i ciri134 także wysłali prośbę. Wielkie dzięki dla Was i dla TVP.
Tu na filmweb jest napisane, że w przyszłą sobotę będzie "odc. 4/8" więc jest to chyba emisja 8 odcinkowa.

ocenił(a) serial na 10
polo_2

tylko szkoda, że nie śledziłem tego wątku na bieżąco bo ominąłem 3 pierwsze odcinki, ale od przyszłej soboty zgram sobie ten serial z polskim lektorem na dysk.

ocenił(a) serial na 9
polo_2

właśnie leci serial na tvp 2 odcinek 4 kurde nie wiedziałęm że bedzie leciał ;] trzeba bedzie gdzies dorwac ten serial

ocenił(a) serial na 10
damian252

Cały serial : https://vider.info/dir/+dxese

ocenił(a) serial na 9
Adi_fw

Tutaj jest po polsku,wszystkie odcinki:

https://www.youtube.com/watch?v=SJcWtsVTNj8

Pozdrawiam fanów serialu,Matek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones